Pro knihovny

 

V rámci spolupráce s knihovnami nabízíme programy pro děti a to formou motivačních her nebo besedy s autory. Jak motivační hry, tak besedy s autory jsou vždy určeny pro max 30 dětí. V rámci jednoho dne jsme schopni zrealizovat maximálně 3 besedy či hry. Jediným poplatkem za besedu či motivační hry je 35 Kč za dítě.

Bližší informace můžete získat po kliknutí na tlačítka umístěna na boku této strány nebo telefonicky: 724 584 271, případně na e-mailu: thovt.besedy@gmail.com

 

Upozorňujeme na besedu spisovatelky 

Jitky Vítové - Život u rybníka

 

Nová kniha Jitky Vítové Život u rybníka je odrazem záliby a zájmu paní autorky v hmyzí říši. Tentokrát pojednává o vodním hmyzu. Kniha patří do edice První čtení s poučením, proto za každou kapitolou naleznete informativní dvoustrany.

Beseda paní Jitky Vítové se tentokrát zabývá nejenom vodním hmyzem, ale podrobněji též dětem na příkladech vysvětlí jak je důležitá práce grafika a jakou roli hraje při výrobě knihy. Nebude chybět vyprávění o hlavních hrdinech a samozřejmě i autorské čtení.

 

 

 

 

 

Beseda Jitky Vítové tentokrát na videu

 
 

Zajímavé knihy

 

 

Kniha Kamarádi z lesa aneb v nouzi poznáš přítele je zařazena do edice Šikovný čtenář a je určena pro děti druhých tříd. Autorkou knihy je paní Jitka Vítová, která připravila celkem šest knih o kamarádech z lesa. Každá z těchto knih ponese ve svém názvu jedno z přísloví. Na přelomu září a října 2016 se můžete těšit na druhý díl s názvem Kamarádi z lesa aneb kdo jinému jámu kopá sám do ní padá.

 

 

Život u rybníka je kniha z edice první čtení s poučením spisovatelky Jitky Vítové.

 

Kniha vydaná speciálně pro děti učící se číst genetickou metodou.

 

Kniha pro děti učící se číst analyticko-syntetickou metodou.

 

Autorem knih je novinář a spisovatel Marek Kerles. Syn známého karikaturisty a ilustrátora Jaroslava Kerlese. Marek Kerles se v jednoduchém příběhu o třídě plné písmenek snažil dětem vysvětlit, jak je důležité aby písmenka byla vždy na správném místě a co se může stát, když se jejich pořadí přehází.