Pro knihovny

 

V rámci spolupráce s knihovnami nabízíme programy pro děti a to formou motivačních her nebo besedy s autory. Jak motivační hry, tak besedy s autory jsou vždy určeny pro max 30 dětí. V rámci jednoho dne jsme schopni zrealizovat maximálně 3 besedy či hry. Jediným poplatkem za besedu či motivační hry je 35 Kč za dítě.

Bližší informace můžete získat po kliknutí na tlačítka umístěna na boku této strány nebo telefonicky: 724 584 271, případně na e-mailu: thovt.besedy@gmail.com

 

Upozorňujeme na besedu spisovatelky 

Jitky Vítové - Život u rybníka

 

Nová kniha Jitky Vítové Život u rybníka je odrazem záliby a zájmu paní autorky v hmyzí říši. Tentokrát pojednává o vodním hmyzu. Kniha patří do edice První čtení s poučením, proto za každou kapitolou naleznete informativní dvoustrany.

Beseda paní Jitky Vítové se tentokrát zabývá nejenom vodním hmyzem, ale podrobněji též dětem na příkladech vysvětlí jak je důležitá práce grafika a jakou roli hraje při výrobě knihy. Nebude chybět vyprávění o hlavních hrdinech a samozřejmě i autorské čtení.

 

 

 

 

 

Beseda Jitky Vítové tentokrát na videu

 
 

Zajímavé knihy

 

 

Druhý díl knih z řady Kamarádi z lesa tentokrát s podtitulem aneb kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Knihy jsou určeny pro děti druhých tříd. 

Tentokrát se seznámíme s novými obyvateli lesa, liškou Ryškou a zatoulaným kocourkem Kostičkou.

 Kdopak asi v lese škodil? Kdo vykopal jámu?

 

Třetí pokračování knižek o Květušce a jejím dobrodružství v říši hmyzu. Květuška se vrací a s ní i půvabné příběhy spisovatelky Jitky Vítové.