PŘIPRAVUJEME - Trilogii významných pověstí českého národa

Paní spisovatelka Jitka Vítová celý rok pracovala na knihách, které by dětem přiblížily známé i méně známé pověsti těsně spjaté s českým národem. Nastudovala nespočet historických knih a materiálů, aby co nejvěrněji pověsti dětem přiblížila. Knihy doplní svými krásnými obrázky ilustrátorka Tereza Kaplanová. 

 

PŘIPRAVUJEME - Pejsek Haryk a houby

Kniha pana spisovatele Radomíra Sochy vypráví příběhy pejska Haryka a myšky Hryzalky, kteří společně poznávají houby a to jak ty jedlé, tak i ty co se jíst nesmí. Knížka obsahuje rovněž atlas hub s fotografiemi a pro labužníky je dobrou zprávou, že v ní najdou i několik receptů na ty nejchutnější houbové pochoutky.

Knihu doplní krásnými ilustracemi paní Veronika Kočí Spanilá. 

 

PŘIPRAVUJEME - Cesta do Lumpárie 

Dobrodružná pohádka pro malé děti, ve které ožijí oblíbené hračky malého Oskara. Ten už má dost toho, aby stále musel někoho poslouchat. Umyj si ruce! Oblékni se! Ukliď psí boudu! Ne, ne a ne! Jeho oblíbené hračky mu rozumí. Oskara nečekaně navštíví pirátský kapitán a nabídne mu i jeho hračkám odcestovat vzducholodí do Lumpárie, země zlobivých dětí - země špinavých ručiček, neuklizených hraček, posměšných nadávek - do země, kde není žádná rošťárna zakázána a všechno je povoleno. Autorkou pohádky je Tereza Strnad, která doplnila půvabný a nápaditý příběh svými ilustracemi.  

Nakladatelství Thovt

Nakupování e-shopu
Rychlé odkazy
Další informace

Nejčastější dotazy >

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© 2018 - 2020 Nakladatelství Thovt s.r.o.