PŘIPRAVUJEME - Trilogii významných pověstí českého národa

Paní spisovatelka Jitka Vítová celý rok pracovala na knihách, které by dětem přiblížily známé i méně známé pověsti těsně spjaté s českým národem. Nastudovala nespočet historických knih a materiálů, aby co nejvěrněji pověsti dětem přiblížila. Knihy doplní svými krásnými obrázky ilustrátorka Tereza Kaplanová. 

 

PŘIPRAVUJEME - Cesta do Lumpárie 

Dobrodružná pohádka pro malé děti, ve které ožijí oblíbené hračky malého Oskara. Ten už má dost toho, aby stále musel někoho poslouchat. Umyj si ruce! Oblékni se! Ukliď psí boudu! Ne, ne a ne! Jeho oblíbené hračky mu rozumí. Oskara nečekaně navštíví pirátský kapitán a nabídne mu i jeho hračkám odcestovat vzducholodí do Lumpárie, země zlobivých dětí - země špinavých ručiček, neuklizených hraček, posměšných nadávek - do země, kde není žádná rošťárna zakázána a všechno je povoleno. Autorkou pohádky je Tereza Strnad, která doplnila půvabný a nápaditý příběh svými ilustracemi.  

PŘIPRAVUJEME - Kocourek Uhlík a tajemná vrata

 

Uhlík se vydal na cestu kolem školky a u lesoparku si to zamířil do kopce. Sluníčko svítilo a kocourek byl nadšený. Vběhl do pole, potom přeběhl na louku, kde si vesele skotačil. Prohnal dva vrabčáky, sýkorku a několik motýlů. V tom se před ním objevila upravená cestička. Omamná vůně květin, které ji lemovaly, ho přitahovala „To je krása! Tady určitě bydlí hodní lidé!“ pomyslel si Uhlík a pustil se cestou na jejímž konci ho čekala krásně zdobená vrata. Byl to jeho nový domov? To už vám prozradí krásná kniha Jitky Vítové.

Nakladatelství Thovt

Nakupování e-shopu
Rychlé odkazy
Další informace

Nejčastější dotazy >

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon

© 2018 - 2021 Nakladatelství Thovt s.r.o.